Get Adobe Flash player
Seçenekler
Çerçeveler
Portreler
Atatürk Resimleri
Abstract/Soyut Tablo
Çiçekler Tablo
Çocuk Odası Tablo
Dekoratif Tablo
Deniz Tablo
Doğa Tablo
Hayvanlar Tablo
İstanbul Konulu Tablo
Kız Kulesi Tablo
Nü Tablo
Natürmort Tablo
Siyah Beyaz Tablo
Şehirler Tablo
Reprodüksiyon Tablo
Parçalı / Modern Tablo
Ünlü Ressamlar
Aynalar
Site Bilgisi
Kategori Sayısı: 45
Ürünler: 1905


Bizi Takip EdinDoviz Kurlari

Alış Satış
çerçeveci / Tablocu

HAKKIMIZDA

Kıraçtı Resim ve Çerçeve San. Tic. Ltd. Şti. / Kıraçtı Sanat Galerisi olarak 01/01/2007 tarihinde Sanat sektöründe kendi adimiza bir yer acmak icin resmi
kimligini alan ve uretiminin %80 ini kendi bünyesinde yapan bir kuruluş olma gururunu o gunden bugune tasiyoruz.

Amacimiz, her zaman iş ortaklarimiz ve müşterilerimiz ile birlikte uzun yillar boyunca çalişmaktir. Bu olağanüstü değil ama sürdürülebilir bir etkidir.

İlkemiz Yaşayan Sanatımızı tüm Sanat severlere ulaştırmaktır…

Kıraçtı Sanat Galerisi nin en büyük kazancı, başarı kriterlerimizi ve hedeflerimizi tam olarak anlamış, benimsemiş ve gerçekleştirmek üzere yoğunlaşan yönetim ve çalışanlarımızdır. Bizim için tarih; geçmişimizi, kim olduğumuzu temsil ediyor; bu da hepimizin asla unutmaması ve hep ders alması gereken bir kavramdır.

Galerimizde Ressam Kıraçtı, Ressam Remzi TAŞKIRAN, Ressam Sebahattin CAMCIOĞLU,  Ressam Bülent YILDIRIM, Ressam Mustafa ELDENIZ, Ressam Faysal ÇAKMAZ, Ressam Weli JEPPAR, Ressam Murat KURT, Ressam Joseph FANİ, Ressam Tamer, Ressam A. Altın, Ressam ve Ressam Alan ın Tabloları daima sergilenmekte olup Ressam Tuncay ŞEVKETOĞLU, Ressam Bülent KILIÇ, Ressam İlhan Kılınç gibi değerli ressamların Tablolarıda yer alabilmekte.

Yağlı Boya tablolarda; Eski İstanbul manzaralarıyla, Anadolu’muzdan eserlerle, Peyzaj, Natürmort, Nü, Oryantalist, Modern eserler göze çarpmaktadır.

Dijital baskıda; Zirvedikelirin tercihi HP Dizayn makinalarımızla Evlerinizi, İş yerlerinizi, Restaurantlarınızı, Otelinizi vs.. daha cazip ve estetikle buluşturmaya karar verdik. Her ebat Canvas üzerine, Naturel Kağıt, Saten Fotoğraf Kağıt ve birçok iç mekan kağıt ve bezler üzerine çalışma yapabilmekteyiz..

Sanatsal değeri yüksek olan Ahşap Çerçeve ve Plastik Çerçevelerimiz ile Tablolarınızı ve çerçevelenebilir değerliliğe sahip esyaLar icin de hizmet vermektedir...

Sanatsal Aynalar; her tür oval, kare, dikdörtgen ve oryantalist ayna modellerimizle ve istenilen özel ölçüler itina ile yapılabilmektedir.


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satiş sonrasi hizmetimizle sağladiğimiz güvenirlilik ve yüksek iş ahlakimizla hedef kitlenin ilk tercihi olmaktir...

Hedeflerimizi imkansiz kelimesi ile sınırlamamak, çünkü biz hayallerimizi gerçeklerle destekliyoruz...

 

Kıraçtı Sanat Galerisi

"yaşayan sanat"